Over Ons


Reclame STiP

Wij zijn een groep vrienden die onlangs een nieuwe vereniging opgericht hebben met als doel mensen zoals u, samen te brengen in hun vrije tijd om mee te helpen op evenementen/festivals en logistieke opdrachten. Deze ondersteuning kan eventueel bestaan uit controle van de tickets tot mee helpen tappen enz… Bovendien krijg je extra voordelen zoals eten, drank, T-shirt. Alles is bespreekbaar.

We zijn een team die hun sporen al verdiend hebben op verschillende evenementen / festivals, wij zullen je met veel plezier begeleiden bij de taken om elk evenement tot een goed einde te brengen.





Wat doen we


Wat kan u van ons verwachten?

Onderstaande taken doen we op regelmatige basis.
Andere zaken kan u steeds voor informeren.

S

(Veiligheids-) medewerker - Crew

Wij zijn (Veiligheids-)medewerker - crew op u evenement.

T

Tappen

Wij tappen op u evenement

i

Inkom

Wij doen toegangscontrole op u evenement

P

Parking

Wij zijn parkeerwachters op u evenement





Activiteiten


Ervaring

onderstaande activiteiten hebben we al enkele keren gedaan:

Logo HO8 VZW

HO8 Slagert Haacht

... - 2016 - 2017 - 2018 - 2019

Logo HO8 VZW

HO8 Oud op nieuw Haacht

... - 2015/2016 - 2016/2017 - 2017/2018 - 2018/2019

Logo Swing

Swing Wespelaar

... - 2016 - 2017 - 2018 -2019

Logo Parkfeesten Relst

Parkfeesten Relst

2018 - 2019

Logo Wild in't Park

Wild in't park Herent

2019

Logo TribTown

TribTown Keerbergen

2019





Wie is wie


Bestuur

Alle bestuursleden zijn vrijwilligers die zich tijdens hun vrije tijd inzetten voor de werking van de VZW.

tom De Bie

Voorzitter

Tom De Bie

tom@stipvzw.be

Kevin Cammerman

Secretaris

Kevin Cammerman

kevin@stipvzw.be

Fluppe Van Meerbeeck

Penningmeester

Fluppe Van Meerbeeck

fluppe@stipvzw.be

Yannick Vercammen

Bestuurslid

Yannick Vercammen

yannick@stipvzw.be

Bram Luyten

Bestuurslid

Bram Luyten

bram@stipvzw.be

Nick Waerzeggers

Bestuurslid

Nick Waerzeggers

nick@stipvzw.be





Partners


Logo HO8 VZW
Logo Gemeente haacht
Logo Swing
Logo Otuts

Neem contact op met ons


STiP VZW

Adres: Neysetterstraat 27, 3150 Haacht
Mail: info@stipvzw.be
Ondernemingsnummer: 0713.963.154